מחפשים רעיון למתנה מפתיעה ליולדת?- מגש פירות מעוצב!

אין ספק כי מגש פירות ליולדת הפכו להיות נפוצים יותר ויותר. כיום בוחרים לשלוח אותם לאירועים שונים כמו יום הולדת או כנס ואף לאירועים גדולים כמו חתונה אך לא רק לרבים ניתן לשלוח אותם אלא גם ליחידים. בהמשך נספר לכם על מה כדאי להקפיד בהזמנת משלוח פירות ליולדת ועל מה יש להקפיד כאשר בוחרים חברה למשלוח פירות. במאמר זה נמנה 3שלושה דברים חשובים שעליכם להקפיד ולחפש בחברה שאתם מזמינים ממנה את מגש הפירות.

ראשית, הפירות צריכים להיות טריים יום יום. ישנן חברות הנוהגות לרכוש כמות גדולה ביותר של פירות ולאחסן למשך שבועות רבים במקררי החברה התוצאה היא פירות מצומקים ולא טריים כלל שגם משפיעים במיוחד על נראות מגש הפירות, לכן חשוב מאד לבחור חברה שמקפידה היטב על רכישת פירות טריים וטעימים במיוחד. חשוב לבדוק כי החברה גם מקפידה לרכוש פירות מיוחדים מארצות שונות על מנת להעניק ליולדת טעם ייחודי ומתוק של פירות שמעולם לא הכירה. ולכן חשוב לבחור חברה שמבצעת משלוחי מגשי פירות מאותו היום בלבד כך ניתן בהחלט להבטיח את הטריות שבמגשי פירות.

הדבר השני שיש להקפיד עליו הוא עיצוב המגש שיהיה מושלם. מגש פירות מפירות טריים וייחודיים הם חשובים אך גם צורת ההגשה חשובה במיוחד. לפיכך יש להקפיד לבחור חברה ששמה דגש רב על סידור הפירות בצורה ייחודית יש להקפיד לבחור חברה שמקפידה על עיצובים יפים ומיוחדים ומשקיעה זמן רב על חיתוך כל פרי ופרי במגוון רחב של שיטות עיצוב ייחודיות ומעניינות. כמו כן, ניתן לבקש המלצות מחברים שונים באשר למגשי פירות. חשוב לבחור חברה ייחודית שמקפידה מאד על שליחים ישרים ואמינים שישלחו את המשלוח במדויק ושיגיע מעוצב ומקצועי אל היולדת. כמו כן, יש לבחור את החברה שתתחייב לזמני אספקה קצרים- משלוח צריך להגיע אל היולדת במהירות האפשרית לכן יש לבחור חברה שיש לה מגוון רחב של שליחים בכל עיר, או לבחור חברה שקרובה מאד אל בית היולדות. חשוב מאד לוודא כי השליח מגיע באותו יום של ההזמנה והמשלוח נשלח בתנאי קירור נאותים השומרים על הטריות.

דילוג לתוכן