האם שירותי ביובית נעשים רק על ידי אינסטלטור?

אינסטלטור מקצועי ומוסמך נקרא למשימות שונות ומורכבות ונותן את המענה הטוב ביותר. ישנן משימות רבות אשר הוא יכול לבצע במכשור שיש בידיו ויש משימות שיש לו צורך לבצע באמצעות משאית הביובית הכוללת בתוכה את הציוד המתקדם ביותר בתחום האינסטלציה ומאפשרת לבצע משימות מורכבות שונות. כגון פתיחת סתימות ביוב, חיתוך שורשים בביוב, ניקוי קווי ביוב או שאיבות ביוב. אך לא רק האינסטלטור יכול לתת מענה לכך, ישנן חברות רבות בתחום האינסטלציה המתמחות בתחום שירותי הביובית לתקלות ולתחזוקה מתמדת של תשתיות הצנרת והביוב העירוניות. כמו כן, הזמינות של חברות אלה לרוב 24 שעות.

כאמור, הצנרת העירונית כמו כל מערכת צנרת, עלולה לחוות מספר בעיות לאורך השנים- אם זה מבלאי, שימוש לא נכון של האנשים בצנרת הביתית, או צמיחה של שורשים בביוב. ואכן, כמו בצנרת הביתית, הצינורות ברחבי העיר עלולים להיסתם או לגרום להצפות לא נעימות של פסולת ומי ביוב. וכאשר זה קורה, יש דרישה לטיפול מידי בעניין בגלל הסכנה התברואתית הנובעת מחשיפה למי ביוב והמזיקים שיש בהם. למרבה השמחה, יש משאית מיוחדת שיכולה לטפל בבעיות מסוג זה ובעוד רבות אחרות בצורה מקצועית וללא המתנה. שירותי ביובית במקום מגוריכם היא המשאית שתפתור לכם תקלות בצנרת העירונית, ותאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה.

לכל מי שאינו מכיר את משאית הביובית נסביר כי היא יכולה לפתור מגוון גדול של בעיות הקשורות לצנרת העירונית וגם לזו המקומית. במקרים של סתימות בביוב למשל, הביובית יכולה לפרק אותן על ידי שימוש בכוח המים הנוצר בתוך צינור הסנקה מיוחד. הלחץ שבו המים גועשים החוצה מפרק סתימות גדולות בצנרת, מה שמביא לזרימת המים באופן חופשי. ומעבר לכך, הביובית יכולה גם לשאוב מי פסולת וביוב בצנרת העירונית וגם באתרי בנייה, בנייני מגורים או כל מקום אחר בו הצטברה כמות גדולה של נוזלים. פעמים רבות, כשנוצרים בורות שמן באזורי תעשיה, משאית ביובית יכולה לטפל גם בהם, לשאוב אותם ולפנות את הנוזלים לאתר ייעודי. באופן זה לא נשקפת סכנת החלקה או מגע עם חומרים מסוכנים לעובדים ותושבים שעלולים להיתקל בכמויות גדולות של נוזלים מזיקים. למעשה הביובית מספקת מענה לתיקונים וטיפולים שנזקקים להם מעת לעת במערכות הביוב הפרטיות והעירוניות. שירותי שיפוץ ותחזוקה הכוללים: שירותי פתיחת סתימות בצנרת ובאינסטלציה, שאיבות שונות ועוד.

 

דילוג לתוכן